Шиномонтаж мийка чищення Клапан швидкоз’ємний для накачування автомобільних шин для компресора “Ялинка” 6 мм Польща





Клапан швидкоз’ємний для накачування автомобільних шин для компресора “Ялинка” 6 мм
Швидкоз’ємний клапан для автомобільного насоса або компресора призначений для зручного та швидкого накачування шин, матраців, м’ячів та інших надувних виробів. Завдяки конструкції він забезпечує надійне з’єднання зі шлангом без втрат тиску.
Клапан одягається на стандартний наконечник шланга, а механізм із натискною пластиною та пружиною надійно фіксує підключення. Усередині встановлений силіконовий ущільнювач, що запобігає витоку повітря та робить процес накачування максимально ефективним.
Виготовлений із міцної латуні, відрізняється компактністю та довговічністю. Зручно зберігати разом із насосом чи компресором.

Переваги:
-
Швидке та просте підключення
-
Герметичність без втрат повітря
-
Латунний корпус із високою міцністю
-
Силіконовий ущільнювач
-
Легкий і компактний дизайн
Характеристики:
-
Тип різьби: «ялинка»
-
Діаметр шланга насоса: 6 мм
-
Довжина різьби: ~16 мм
-
Матеріал: латунь
-
Розміри: 34 x 17 x 13 мм
-
Вага: 25 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 305 ₴




